„ Nie możesz zatrzymać  żadnego dnia , ale możesz go nie stracić.”

 

Tutaj u osobistego trenera zamówisz swój własny nowy świat, swoje swój unikalny plan treningowy z poradami, teoriami sportowymi oraz ćwiczeniami.

 

Zamów swój program treningowy już dzisiaj! Miej swój styl i klasę! zapanuj nad swoim umysłem i ciałem jak robią to sportowcy!

 

>>>KLIKNIJ TUTAJ I ZAMÓW<<<

 

Wyboraz sobie, że właśnie zaoszczędziłeś czas i pieniądze.

 

Jak to pomyślisz? po prostu policz:

 

Ile czasu spedzasz na silowni, zajeciach fitness tygodniowo, miesiecznie?

 

Ile za to placisz?

 

Wiem, ze pewnie to uwielbiasz.

 

Ale, jesli przekalkulujesz że móglbyś mieć w kieszeni więcej drobnych, albo mając dodatkowy czas móglbyś wykorzystać go na inne przyjemności , czy nie skorzystałbyś z tego?

 

Myślę, że tak, ale to Twoje pięniądze i Twój czas i nikt nie zmusi Cię do zrobienia z tym tego czego nie będziesz chcial.

 

Jednak skoro tu jesteś tzn. że zależy Ci i na czasie i na własnych pieniądzach. 

 

Programy treningowe, które przygotowuję są wykorzystywane przez biznesmenow, lekarzy, prawnikow oraz wielu innych specjalistów, ktorzy cenią sobie czas i pieniądza. Treningi, które wykonują, to ćwiczenia w domu, głównie bez sprzętu. Treningi kształtują przede wszystkim sylwetkę taką jak to określił mój przyjaciel: „mają gwiazdy hollywood”. Ponadto teoria z jaką się zapoznajesz daje Ci wiedzę, którą możesz wykorzystać nietylko w ćwiczeniach fizyczynych, ale przede wszystkim w swoim życiu codziennym, w pracy oraz w kontaktach z przyjaciółmi i znajomymi. Bycie „gwiazdą hollywood to nietylko stan fizyczny, ale przede wszystkim stan umysłu, który pokaże Ci jak osiągnać.

No wlaśnie czas i pieniądze, więc o co chodzi?

Szacunkowo płacisz około 100 zł miesięcznie za karnet do klubu fitness ( wiem jedni płacą mniej inni więcej, to zależy) np. w niektórych klubach płaci się nawet 300 zł i więcej za miesięczne członkostwo. Przywileje jakie tam masz, to po prostu możliwość korzystania ze sprzętu oraz zajęć fitness.

Szacunkowo ile czasu spędzasz na siłowni – w klubie fintess? – myślę, że chodzisz min 2x w tygodniu co daje: 1h treningu + dojazd i przygotowanie to około 2h. Wiem, że jednym osobom zajmuje to więcej czasu innym mniej, no tak już jest. 

Podsumowując to:

– 100 miesięcznie

– 8h miesięcznie

 

Możesz się teraz zastanowić co byś zrobił z 100 zł miesięcznie i 8h czasu miesięcznie. gdybyś dostawał taki extra prezent w miesiącu?

 

Program, który dla Ciebie przygotuje jest takim prezentem ode mnie, ale żebyś nie pomyślał sobie, że jestem organizacją charytatywną, koszt przygotowania takiego programu obliczyłem na 498 zł, ale Ty możesz go mieć za 124 zł, oczywiście jeśli zakupisz go do 15 każdego miesiąca. 

I znów odwiecznie nurtujące nas pytanie, dlaczego tak tanio? 

Po pierwsze robie to co kocham, po drugie od 16 do 30 każdego miesiąca pracuje z klientami biznesowymi stąd mam więcej czasu od 1 do 15, a po trzecie dostaje dużo maili z prośbą o rabaty, więc zamiast nich po prostu obniżyłem cenę.

 

Co dostajesz po zakupie?

plan treningowy – uwzględniający przede wszystkim teorię w pigułce z którą chciałbym żebyś się zapoznał przed treningiem, żebyś lepiej zrozumiał co robisz, co będziesz wykonywał i co chcesz osiągnać.

– masz możliwość konsultacji na skype odnośnie treningu (1x rozmowa głosowa) – max 30min (jeśli się przedłuży na pewno nikt na tym nie ucierpi)

kod rabatowy wraz z fakturą – dzięki temu zakupując inne produkty dostaniesz na nie specjalną cenę

 

Jakich efektów możesz się spodziewać?

– sylwetka o której marzyłeś

– forma fizyczna, którą chciałeś mieć

– nabycia umiejętnośći przezwyciężania własnych słabości

– nabycia umiejętności kontroli własnych potrzeb

– świadomość, tego że szybkość pokonywania problemów jakie mamy zależy od wiedzy jaką posiadamy

– mnóstwo endorfin i wspaniałe samopoczucie 

 

 

 

Aż tyle?

Tak dokładnie tak, bo ciało nie rozwinie się bez umysłu, a umysł bez ciała.

 

Wszystko fajnie pięknie, ale co z dietą?

W teorii dostaniesz również wskazówki oraz wytyczne odnośnie diety.

 

Czy jest tutaj gdzies jakiś chaczyk?

Oczywiście, że jest. Sprawa jest prosta, jeśli zaczniemy współpracować, a nie będziesz wierzył w to co możesz osiągnąć, po prostu tego nie osiągniesz – to jedyny chaczyk, który oboje wiemy, że działa.

 

Już nie 498 zł, TERAZ 124 zł + gratisy.

 

Wiem, że zastawiasz się teraz i mówisz sobie: aaa przemyślę to i potem najwyżej tutaj wrócę. 

Wiesz, że tak robią tylko Ci którym nie chcę się nic robić, więc jeśli należysz do tego grona to faktycznie miło mi, że chociaż tutaj zajrzałeś.

 

Jeśli jednak jesteś osobą, która ceni sobie czas i pieniądze

 

po prostu wykonaj pierwszy krok do tego,

 

żeby stać się lepszą, efektywniejszą i bardziej wartościową osobą.

 


BADZ W ELICIE 20% LUDZI, KTÓRZY ZNAJĄ TAJNIKI SPORTU

I WYKORZYSTUJĄ JE W ŻYCIU CODZIENNYM, PRACY I KONTAKTACH Z LUDZMI

 

>>>KLIKNIJ TUTAJ I ZAMÓW<<<