Firma

Profesport jest profesjonalną firmą szkoleniową z branży sportowej. Zajmujemy się przeprowadzaniem unikalnych analiz kompetencji zawodowych, życiowych i biznesowych sportowców. Doskonalimy, ulepszamy i pomagamy kształtować oraz utrzymywać wysoki poziom zawodowy i życiowy każdego zawodnika. Naszymi kluczowymi dziedzinami, z których korzystamy jest praktyczna wiedza z psychologii sportu i biznesu. Przenosimy nasze doświadczenie z topowych krajów sportowych z UE (Niemcy, Hiszpania i Włochy) oraz z programów szkoleniowych między innymi z USA.

Firmę tworzą wyłącznie specjaliści z zakresu Psychologii sportu i Treningu Mentalnego posiadający uprawnienia zawodu psychologa , oraz dziedzin, które są nieodłącznym elementem kluczowego wsparcia dla każdej osoby trenującej sport profesjonalnie i amatorsko.

Firma świadczy usługi szkoleniowe, doradztwa i coachingu indywidualnego oraz grupowego poprzez szkolenia online, warsztaty i pracę w systemie 1/1.

nasze wartości

Profesjonalna edukacja sportowców -> wyznajemy zasadę, że każdy sportowiec wymaga indywidualnego podejścia.

Jakość świadczonych usług -> poznasz u nas topowych specjalistów ze swojej dziedziny sportowej.

Terminowość -> w sporcie liczy się czas i tą zasadą się kierujemy.

Kreatywność -> sportowcy są unikatowi, dlatego w pracy kierujemy się indywidualnym podejściem do ich pasji i wizji sportu.

Teoria i praktyka

Proces edukacji, oprócz teorii, oparty jest u nas w dużej mierze o wiedzę praktyczną - unikatową dla każdej dyscypliny sportu.

Kursy online są łatwo przyswajalne i bogate w wiedzę pobudzającą myślenie i motywujące do działania.

Nasze szkolenia wyróżnia wartość dodana, tzn. wiedza i umiejętności nabyte podczas kursów, mogą być wykorzystane nie tylko w sporcie, ale również w życiu prywatnym i biznesowym.

0
kursów z różnych dziedzin sportu
0
Lekcji z psychologii sportu
0
współpracujących Psychologów i specjalistów
"Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca.”
— Arkadiusz Gołaś
siatkówka
"Bohaterów nie tworzy się na siłowniach. Bohaterowie są stworzeni z czegoś, co mają głęboko w sobie - pragnienia, marzenia, wizje. ”
— Muhammad Ali
boks
"Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać."
— Michael Jordan
koszykówka