W ciągu 72 godzin od zaksięgowania wpłaty otrzymasz na swój adres mailowy login i hasło do platformy e-learningowej.

Użytkownik ma 1 rok na realizację kursu, chyba, że wybrał inny wariant dostępu podczas dokonywania zakupu. Okres ten jest liczony od daty aktywacji konta na platformie e-learningowej przez Administratora.

Certyfikat wysłany zostaje drogą elektroniczną na maila po ukończeniu całego kursu.

Nie, jest on wliczony w cenę kursu.

Tak, kurs ma określony czas dostępności, zazwyczaj jest to 1 rok, chyba, że Użytkownik wybierze inną opcję spośród dostępnych wariantów w sklepie internetowym Profesport.

Jak najbardziej! Platforma jest dostępna w przeglądarce oraz w aplikacji.

Nie. Dostęp do kursu jest przez taki okres, jaki został wybrany spośród wariantów dostępnych podczas składania zamówienia.

Po dokonaniu zakupu kursu lub innego materiału dydaktycznego i prawidłowym opłaceniu zamówienia, na adres mailowy wskazany podczas składania zamówienia zostanie wysłany login i hasło do platformy e-learningowej Akademia Profesport. Należy wejść na stronę: akademia.profesport.pl i zalogować się przy pomocy otrzymanych dostępów. Zakupione produkty, np. w postaci kursu, będą już aktywne.

Aby zalogować się na stronie Akademia Profesport musisz posiadać indywidualne dane do logowania, które otrzymasz od Administratora platformy po prawidłowym zaksięgowaniu płatności.

Powodem takiej sytuacji może być wygaśnięcie dostępu lub problemy techniczne. Prosimy w takich sytuacjach kontaktować się z Administratorem wysyłając wiadomość z numerem zamówienia na adres e-mail: biuro@profesport.pl

Nie. Kurs jest dostępny jedynie na stronie akademia.profesport.pl lub w mobilnej aplikacji.

Nie ma opcji rezygnacji z kursu po aktywacji konta i pierwszym zalogowaniu na platformie e-learningowej.

Nie. Jedyna możliwość zwrotu środków istnieje tylko w sytuacji opisanej w Rozdziale XII pkt. 6 Regulaminu dostępnego w sklepie internetowym profesport.pl